Neymar sërish bashkohet me ishin në Brazil, kalon pushime të paharruara

Ylli brazilian i PSG-së, Neymar, është bashkuar me ish të dashurën e tij Bruna Marchuez, përcjellë GazetaOlle.com.

Neymar dhe Bruna kanë qëndruar në Brazil dhe nga fotografitë e fundit, shihet se janë duke i kaluar si është më së miri pushimet e tyre.

Neymar, i cili u ble nga klubi francez i PSG-së për vlerën prej 222 milionë eurosh, ka festuar në Brazil festat e fundvitit së bashku me të dashurën dhe portierin e PSG-së, Kevin Trap dhe të dashurën e tij Izabel Gulart. /Gazeta Olle/

received_10156276032848641 received_10156276032888641 received_10156276032963641 received_10156276033018641