Neymar merr vendim final: Zgjedh në mes të Realit e Barçës

Është emri më i përfolur në fund të afatit kalimtar.

Futbollisti i Paris Saint-German, Neymar, pritet të transferohet te Barcelona, shkruan Gazeta Olle.

Sipas mediave spanjolle, Neymar ka njoftuar se dëshiron t’i bashkohet skuadrës së Barcelonës.

Për yllin brazilian janë të interesuar edhe Juventus dhe Real Madrid.

/GazetaOlle