Neymar dhe e dashura e tij, vjen një lajm i pabesueshëm

Ylli brazilian i skuadrës së PSG-së, Nejmar, dhe e dashura e tij Bruna Markezin, janë duke u përfolur në mediat rozë për një martesë të mundshme.

Çifti sapo është ribashkuar pas një ndarjeje verën e kaluar.

Mirëpo, zërat e martesës kanë marrë një formë tjetër për Nejmarin dhe Markezin.

Tanimë martesa e tyre mund të luhet edhe në skedinat e kompanive të basteve, ku koeficienti për të shkuar në altar ishte 2.10, ndërsa për ata që janë kundër kësaj martese ishte 1.66. Shumica ka menduar se kjo martesë nuk do të ndodhë

Nejmar dhe Bruna Markez

neymar-kissing-bruna-marquezine-neck