Nesër meçi i Haxhi Krasniqit, transmetohet në SuperSport

Haxhi Krasniqi do të rikthehet nesër përsëri në ring për tu ndeshur me kampionin e Polonisë në boks, Bartlomiej Grafka.

Dueli do të zhvillohet në “Halle an der Saale”.

Meçi fillon nga ora 20:00 dhe do të transmetohet në DigitAlb, në kanalet e Super Sport.

Poashtu, në parameçe do të boksojnë edhe du shqiptarë të tjerë, Jurgen Uldedaj e Elvis Hetemi.

27337359_1817193254966333_2654737812756207064_n 27500434_865102803663714_8782731479194556049_o-1024x750