Nesër, Kosova – Estonia

Përfaqësuesja A e Kosovës në hendboll nesër do të sfidojë Estoninë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Ndeshja do të nis nga ora 19:30 dhe zhvillohet në Palestrën “Shani Nushi” në Gjakovë.

Katër ditë më vonë luhet takimi i kthimit në Estoni. /Olle