Ndodh edhe kjo në Shqipëri: 13 muaj më parë u arrestua nga Policia, sot trajneri i Shqipërisë publikon listën e të ftuarve

13 muaj më parë, trajneri i Kombëtares së femrave, Armir Grima u arrestua nga policia.

Emri i tij u lidh me grupin kriminal “Bajrat”, të cilët operonin në Shkodër dhe jo vetëm, ndërkohë që shkodrani fitoi së fundmi lirinë, duke u shpallur i pafajshëm.

5-vjeçari u rikthye sërish në stolin e Kombëtares së femrave, teksa bëri publike ditën e sotme listën e futbollisteve të grumbullura për sfidën e 8 nëntorit ndaj Skocisë, që do të zhvillohet në “Elbasan Arena”. Për sa i përket listës, bie në sy prezenca e 8 futbollistëve nga skuadra e Vllaznisë: