Ndodh edhe kjo në futbollin kosovar: Dhia nuk e lë rehat portierin (VIDEO)

Në ndeshjen e zhvillua në Milosheve në mes të të rinjve të Prishtinës dhe Besianës, ka ndodhur diçka e pazakontë. Për një moment, një dhi e ka penguar portierin gjatë ndeshjes ku gjyqtari anësor shihet duke vrapuar drejt tij për t’i dalë në ndihmë, përcjell Gazeta Express.

http://www.dailymotion.com/video/x4yojb3_dhia-nuk-e-le-rehat-portierin_sport