Ndodh edhe kjo, ndeshja në Ligën e Evropës ku po luan një shqiptar ndërpritet shkaku i dritave (FOTO)

Ndeshja mes Nices dhe Vitesses ku po fitojnë vendasit 2:0, është ndërprerë.

Kjo për shkak se janë ndalur dritat në stadiumin e klubit francez.

Për Vitessen në fushë është nga minuta e parë Milot Rashica.

Ndeshja është ndalur në minutën e 56-të.

Francezët janë afër fitores.

1_1506622643-8659132

1_1506622643-8659132