Ndizet derbi Inter – Milan: “E kuqja e pasionit, e zeza e forcës”

Derbi i madh i futbollit italian, Inter – Milan do të zhvillohet të dielën (nesër) duke filluar nga ora 20:45, transmeton GazetaOlle.com.

Një dite para derbit te Milanos 28 vjeçarja marokene Mila Suarez ka pozuar me bluzën kuqezi të Milani, me numrin 1 dhe foton e ka postuar në rrjetin social Instagram duke shkruar: “E kuqja e pasionit dhe e zeza e forcës”, shkruar modelja e njohur. /Gazeta Olle/

Fotografia e SUPER BAST   Related imageImage result for Mila Suarez milanImage result for Mila Suarez model  Image result for Mila Suarez modelImage result for Mila Suarez model Image result for Mila Suarez model  Image result for Mila Suarez milan