Nderim Nexhipi prezantohet te Drita (FOTO)

Transferimi më interesant i afatit kalimtar të janarit, Nderim Nexhipi, është prezantuar edhe zyrtarisht si futbollist i Dritës.

Ai është fotografuar me fanellën e klubit dhe me kryetarin Valon Murseli, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Ndërkohë, faqja e Intelektualëve ka shkruar edhe emrat e lojtarëve tjerë që i ka marrë Drita.