Naser Prapashtica sjell menaxherin e Edin Xhekos në Kosovë

Menaxheri i Edin Xhekos, Naser Hukiç, po qëndron në Ulqin, ku po përcjell nga afër edhe talentët e Përfaqësueses së Kosovës U19, që po vijon grumbullimin prej disa ditësh.

Hukiç ka takuar edhe trajnerin e portierëve të Kosovës U21, Naser Prapashtica.

Ish portieri i mirënjohur kosovar zbulon për Gazetën Olle se Hukiç me ftesë të tij, do të vije në Kosovë për të vëzhguar një talent të Flamurtarit dhe një të Vala Superligës.

received_10210981151220035received_10210981150980029