Mutu me lidhje të re

Ish futbollisti i njohur, Adrian Mutu ka bërë bujë me deklaratat e tij të fundit kundër Mourinhos, por ish lojtari rumun ka sukses jashtë fushave.

Pas divorcit me Consula Matos, me të cilën lidhi kurorë për 9 vite dhe kishte dy fëmijë, ai tashmë ka nisur një aventurë të re me një modele nga Rumania.

Sandra Brachici, ish “Miss Rumania” është bashkëshortja e re e ish sulmuesit të Juventusit, Chelseat, Fiorentinës. Kujtojmë që kjo është martesa e tretë për Adrian Mutu.

03_30160203_f3e56a_2584458a