Musajt i dështon transferimi në Bursaspor, ka marrëveshje me skuadrën e madhe kosovare

Ditë më parë u raportua për një kalim të mundshëm të Drilon Musajt te Bursaspori i Turqisë.

Megjithatë, mbrojtësi i djathtë nuk ka gjetur akordin me drejtuesit e klubit turk dhe i njëjti tashmë është futbollist i lirë.

GazetaOlle. com mëson se lojtari ka marrëveshje me Prishtinën.

musajj

Musaj mund të bashkohet me ekipin nga kryeqyteti ditëve në vijim.

Musaj më parë ka bërë karrierë te Trepça ’89 dhe te Laci në Shqipëri. /olle/

musaj