Munishi sulmon ashpër përzgjedhësin Challandes

Kosova nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Malit të Zi.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i trajnerit Ismet Munishi.

Munishi në një postim në rrjetin social në Facebook, ka reaguar ashpër ndaj trajnerit duke e cilësuar ndeshjen e sotme ku Kosova ka qenë pa trajner njësoj si Mali i Zi.

Munishi ndër tjerash ka shkruar se edhe Kosova si Mali i Zi ka luajtur me dy lojtarë mungesë dhe sipas tij me qenë 100% më mirë në aspektin kualitativ dhe mos me fitu është mëkat.

“Mali i zi pa trener , na sot pa trener.

Mali i zi pa 2 lojtar edhe na pa 2 lojtar.

Me kon ma kualitet 100 % edhe mos me fitu oshte mekat.

Bravo Milot Rashica”, shkroi ai.

/Gazeta Olle/

Mali i zi pa trener , na sot pa trener.Mali i zi pa 2 lojtar edhe na pa 2 lojtar.Me kon ma kualitet 100 % edhe mos me fitu oshte mekat.Bravo Milot Rashica 💪💪💪💪💪🇽🇰

Gepostet von Ismet Munishi am Freitag, 7. Juni 2019