Mposhtet Kukësi

Kukësi është mposhtur nga Mladost Podgorica.

Skuadra malazeze, Mladost Podgorica, ka shënuar fitore në sfidën kundër Kukësit.

Në takimin e parë të zhvilluar në Kukës, malazezët triumfuan minimalisht 1:0 kundër klubit shqiptar.

Lakiq (52’) realizoi golin e vetëm dhe të fitores për malazezët.

ght