Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla largohet nga emisioni “Procesi Sportiv”, por ja ku do ta shohim…

Nevina Shtylla duket se nuk do të jetë më prezantuese e emisionit “Procesi Sportiv” në “Top Channel”.

Moderatorja bukuroshe do të jetë sërish në të njëjtin televizion, por duke drejtuar tashmë programin “Në shtëpinë tonë”, bashkë me Florian Agalliun, shkruan “bordo.al”, emision i cili ka në thelb stilin e jetesës.

Ndërkohë, vendin e Nevinës tek “Procesi”, pritet që ta zërë Ilda Bejleri, e cila u largua nga “Supersport”, dhe tashmë pritet ta shohim krah Edi Manushit në emisionin sportiv të së hënës.