Mkhitaryan dhe Ibrahimovic drejt Manchester United

Manchester United është duke i kërkuar me ngulmë mesfushorin e Dortmundit Henrikh Mkhitaryan, dhe sulmuesin sudez Zlatan Ibrahimovic shkruan Olle.

Sipas mediave angleze dyshja pritet t’i bashkohet United, pas kampionatit evropian ku pritet të zyrtarizohen si lotjarët të kampionit të shumëfishtë anglez.