Mitrovica mëson kundërshtarët për Ligën e Kampionëve

Kampioni i Kosovës në futbollin e femrave, Mitrovica, ka mësuar kundërshtarët në Ligën e Kampionëve. 

Mitrovicaset janë plasuar në grupin 4, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Aty janë edhe Slavia Praga, MTK Hungaria dhe Belediyespor.

Më poshtë i keni grupet komplete.

IMG_4038