‘Miss Sporti’ që di të grushtojë si Mike Tyson

Modelja italiane, Beatrice Bozzuto, është e pasionuar pas sportit, por ajo ka zgjedhur sported luftarake, më saktësisht kick-boxin.

Falë këtij sporti, trupi i saj është super në formë. Së fundmi ajo ka bërë disa foto, ku tregojnë më së miri fizikun e saj prej një modeleje si dhe një sportiste  të mrekullueshme.

Image result for beatrice bozzuto

Modelja e bukur italiane, Beatrice Bozzuto, gjithmonë e ka praktikuar këtë sport luftarak dhe më pas ka zgjedhur të ngjitet mbi pasarela.

Image result for beatrice bozzuto

Bukuroshja nga Roma është përzgjedhur edhe ‘Miss Sporti’, andaj ajo e di shumë mirë si t’i bëjë fansat për vete, duke kombinuar ‘grushtat e saj’ me format fizike të mrekullueshme. /Gazeta Olle/

Image result for beatrice bozzutoImage result for beatrice bozzutoImage result for beatrice bozzutoImage result for beatrice bozzuto