Milot Rashica romantik për Shën Valentin

Milot Rashica nuk e ka harruar të dashurën për Shën Valentin

Është dita e të dashuruarve, dita e Shën Valentinit dhe të gjithë në një apo tjetër mënyrë, po ua urojnë këtë njerëzve më të dashur.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe anësori i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica.

Rashica ka postuar dy fotografi në Instastory, ku shihet se i ka dhuruar një buqetë me lule të dashurës së tij.

Talenti i Kosovës po shkëlqen në vitin 2019, shënoi dy supergola vikendin që lamë pas dhe pas kësaj super forme, duket se qëndron bukuroshja që ai ka në krah dhe e mbështet futbollistin e “Dardanëve” gjithmonë.

Image

Image