Milan-Inter, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Milanit dhe Interit, që zhvillohet me fillim prej orës 14:00 në Kinë, në kuadër të International Champions Cup.

Milan (4-3-1-2): Diego Lopez; Calabria, Alex, Ely, De Sciglio; De Jong, Poli, Bertolacci; Honda; Matri, Niang.

Inter (4-2-3-1): Carrizo; Santon, Andreolli, Popa, Nagatomo; Gnoukouri, Taider; Baldini, Delgado, Dimarco; Longo.