Mignolet vazhdon kontratën me Liverpoolin

Portieri i Liverpoolit, Simon Mignolet, ka nënshkruar kontratë të re me klubin anglez. Kontrata e re e portierit belg skadon më 2021.

“Jam shumë i lumtur në Liverpool dhe që do të jem pjesë e klubit për një të ardhme të gjatë. Jam i lumtur që kam vendosur të ardhmen në Liverpool”, ka thënë Mignolet për uebfaqen zyrtare të klubit.