Mësohen datat se kur do të zhvillohen ndeshjet e barazhit në Superligë

Tashmë dihen çiftet e ndeshjeve të barazhit për Superligë.

Drita do të ndeshet me Dukagjinin, kurse Ferizaj me Vllazninë e Pozheranit.

Këto dy duele do të zhvillohen më 3 dhe 4 qershor.

Mirëpo, stadiumet se ku do të luhen këto dy sfida nuk janë publikuar ende.

Për ditën se në cilën do të luajë njëri apo tjetri çift (më 3 ose 4 qershor) do të vendoset nesër pas tërheqjes së shortit.