Mesfushori ‘agresiv’ i Crotonës, i kafshon prapanicën kësaj bukurosheje

Pushimi në Serie A këtë javë si duket u ka bërë mirë disa prej lojtarëve të këtij kampionati, të cilët vendosen t’i kalojnë pushimet me partneret e tyre.

Një ndër ta ka qenë edhe mesfushori i Crotones, Oliver Kragl, i cili ka gjetur një mënyre interesante për të rënë në syrin e mediave të ndryshme roze.

Image result for oliver kragl alessia macari

Kragl ka vendosur të qëndrojë disa ditë pushim për t’i kushtuar me shumë kohë partneres së tij, Alessia Macari.

Lojtari ‘rossoblu’ ka zgjedhur t’i përkushtohet kësaj bukurosheje, e cila sapo ka shpallur dhe fejesën me të.

Image result for oliver kragl alessia macari

Fotot e fundit tregojnë më së miri ‘agresivitetin’ që ka Kragl, duke e kapur me dhëmbë në prapanicë të dashurën e tij. Këto foto po bëjnë xhiron në tërë mediat botërore. /Gazeta Olle/

Image result for oliver kragl alessia macari

Related image