Merret vendimi për ndeshjen Tirana – Partizani

Derbi i madh shqiptar mes Tiranës dhe Partizanit është ndërprerë në minutën e 63-të.

Pasi ndeshja u ndërpre shkaku i dritave dhe prishjes.

Organizatori provoi disa herë t’i kthej ato, por pa sukses.

Tashmë zyrtarisht është marr vendim që ndeshja të zhvillohet nesër nga ora 14:00 dhe do të vazhdojë nga minuta e 63-të./olle/