Mediat serbe me titull të rëndë, shikoni se çka shkruajnë për Blerim Xhemailin dhe gruan e tij

Futbollisti shqiptar, Blerim Xhemaili, i ka dhënë fund martesës me bukuroshen shqiptare, Erjona Xhemaili, gjatë kësaj jave, transmeton GazetaOlle.com.

Mesfushori i Zvicrës dhe skuadrës Montreal Impact në Kanada, ka thënë se Erjona ka fituar mjaft duke e përdorur emrin e tij.

Erjona së fundmi ka shkuar edhe një libër teksa zbulon se cka bëjnë futbollistët në dhomat e zhveshjes.

auto_erjona-3-580x3581466880607

Erjona

Edhe mediave në Serbi u ka dal punë me ndarjen e ciftit shqiptar derisa gazeta ‘Kurir’ vjen me një titull shumë provokativ.
“Shqiptarja ka qenë ylli i Euro 2016, e tash e ka shkruar librin për futbolliste dhe ka zbuluar: Para lojës më me qejf masturbojnë se sa qe bëjnë seks”, është titulli i ‘Kurir’. /Gazeta Olle/

Erjona