Mbyllet turneu memorial “Habib Sylejmani, Bahri Llapashtica dhe Kemajl Broja”

Është mbyllur turneu memorial “Habib Sylejmani, Bahri Llapashtica dhe Kemajl Broja” ,përcjellë GazetaOlle.com.

Ky turne ishte me shumë rivalitet teksa e fitoi ekipi i përzgjedhësit të Përfaqësueses së Kosovës, Muharrem Sahiti me klubin e veteranëve të Gjilanit ku në finale e mposhtën skuadrën e Vitisë me rezultat 4:2.

Lojtari i ndeshjes ishte Ismet Ramushi.

Merita të mëdha kishte edhe Enes Shosholli. /Gazeta Olle/

received_10156383827983641

received_10156383828323641

received_10156383828578641