Mbyllen dy ndeshjet e Ligës së Parë, rezultate të pritura

Janë mbyllur dy ndeshjet e javës 19 të Ligës së Parë në futboll, të luajtura sot.
Onix Banja ka mposhtur në fushën e vet Ramiz Sadikun me rezultat 2:1.
Në takimin tjetër, Arbëria e Dobrajës dhe Drenasi, luajtën pa fitues 1:1, shkruan Gazeta Olle.
Ndeshjet tjera të kësaj jave zhvillohen të dielën.

Liga e parë – Java 19
E shtunë
Onix Banja – Ramiz Sadiku 2:1
Arberia – Drenasi 1:1