Mazrekaj shënon golin e vitit në Shqipëri (VIDEO)

Mentor Mazrekaj ka shlëlqyer në fitoren e Partizanit ndaj Flamurtarit, duke shënuar një gol dhe duke nxjerrur një penallti për skuadrën e tij.

Mazrekaj realizoi në minutën e katërt, pas një goditje të jashtëzakonshme në cepin e majtë të portës vlonjate, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Disa minuta më vonë, ai nxjerri një penallti, të cilën e konkretizoi në gol skuadra tiranase, për të fituar në fund, 2:1.

Në ndeshjen tjetër, Kukësi ka mposhtur Korabin me rezultat të thellë, 4:0.