Mauro Icardi drekon me shokët e skuadrës

Situata tek Interi, kanë nisur të shkrinë akujt mes Mauro Icardit dhe Interit.

Lojtari argjentinas sot ka drekuar me pjesën tjetër të ekipit nga sa raportohet përmes mediave italiane, përcjell GazetaOlle.

Mauro ka shkuar në orën 9:30 në qëndrën stërvitore ku ka vazhduar stërvitjen e tij individuale, pas shqetësimeve që ka pasur kohët e fundit.

Më vonë sshtë bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës 26-vjeçari ka drekuar me ta. /GazetaOlle/