Martohet Samir Ujkani (FOTO)

Samir Ujkani i ka dhënë fund beqarisë, i cili u martua me bukuroshen nga Prishtina, Efnan Jusufi.

Portieri i Kombëtares së Kosovës, Samir Ujkani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me bukuroshen nga Prishtina, Efnan Jusufi.

Ujkani është baxhanak me sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, Besart Berisha dhe ish futbollistin, Enis Fetahu.

Gazeta Express mëson se kapiteni do ta organizojë dasmën në një restorant në Prizren me 2 korrik.

ujkani ujkani2 ujkani4