Martohet agjenti i Ronaldos, nuk do të besoni çfarë dhurate i bëri CR7

Agjenti i futbollistit portugez, Cristiano Ronaldo, po martohet sot në Portugali. Dhe sipas mediave portugeze ai ka 300 të ftuar në një dasëm të madhe, ku i pranishëm do të jetë edhe vet superylli portugez, Cristiano Ronaldo.

E njeriu që më së miri ka mbrojtur interesat e tij, agjenti Jorge Mendes, ka marrë një dhuratë të pazakontë nga super lojtari, transmeton Telegrafi.

Një ishull i vogël grek është ajo që ka pranuar agjenti nga Cristiano Ronaldo si dhuratë për martesën.