Marinovi tifoz ndaj Golden Eagle Yllit (FOTO)

 Stanimir Marinov, nuk është duke luajtur ndaj Golden Eagle Yllit.

Organizatori i Sigal Prishtinës është duke luajtur rolin e tifozit, pasi po mungon shkaku i një lëndimi.

Ka qenë trajneri Constantinidis, që ka vendosur ta pushojë.
Sigal Prishtina dhe Golden Eagle Ylli po takohen në këto momente në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, në kuadër të Superligës së Kosovës. /Olle