Marina provokon nga shtrati (FOTO)

Marina Vjollca është e kujdesshme në publikimin e fotove të saj.

Ajo gjithnjë shfaqet seksi dhe elegante por nuk ‘luan’ shumë me fotot që ngacmojnë fantazinë e fansave të saj.

Por së fundmi, ajo ka shpërndarë një foto në Instastory përmes së cilës na tregon pamjen që ka dhoma e hotelit por edhe këmbët e saj.

Moderatorja këto ditë ndodhet në Austri ku po pushon së bashku me të dashurin e saj, reperin Getoar Selimi.

Marina Vjollca si kurrë më parë, foto nga shtrati por pamja është provokuese.

marina 1

marina2

 

marina vjollca

Marina