Manchester United-Tottenham, formacionet zyrtare

Me ndeshjen që zhvillohet sot në 13:45 ndërmjet Manchester United dhe Tottenhamit, Premierliga edhe zyrtarisht prenë shiritin për edicionin 2015/16. Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Manchester United: Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Schneiderlin, Carrick; Mata, Depay, Young; Rooney.

Tottenham: Vorm, Walker, Alderweireld, Vertonghen (c), Davies, Bentaleb Dier, Chadli, Eriksen, Dembele, Kane.