Manchester United pranë yllit gjerman

Pas largimit të Falcaos dhe Robin van Persiet nga Manchester United, trajneri Louis van Gaal, është në kërkim të një sulmuesi.

Sipas Kicker, skuadra angleze ka ofruar 50 milionë euro skuadrës së Bayern Munichut, për të siguruar shërbimet e sulmuesit gjerman Thomas Muller.