Manchester United pranë finales (VIDEO)

Manchester United ka arritur fitore në gjysmëfinalen e parë të FA Cup, pasi ka mposhtur në shtëpi Hull Cityn me reuzltat 2:0.

Golat për United i shënoi Juan Mata dhe Fellaini.