Manchester City – Burnley, ja kush ka shënuar (VIDEO)

Skuadra e Manchester Cityt dhe Burnleyt takohen në javën e 20-të të Premierligës, transmeton Gazetaolle.com

Manchester City ka kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Clichy në minutën e 58-të. /Gazetaolle.com

http://www.dailymotion.com/video/x574qkj_1-0-gael-clichy-goal-hd-manchester-city-1-0-burnley-02-01-2017-sd_sport