Makthi i çdo serbi, kapiteni Cana: Forca shqiptarët e Zvicrës

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana, u ka dalë në përkrahje katër shqiptarëve që luajnë të Zvicra.

Cana që ka të gjitha rekordet me Kombëtaren shqiptare, ka postuar në rrjetin social Instagram.

“Forca djema sonte”, ka shkruar Cana.

Cana ka miqësi të madhe me Granit Xhakën, ndërsa ka folur gjithmonë fjalë të mira për Xherdan Shaqirin, Valon Behmrani dhe Blerim Xhemailin.