Lugu i Baranit angazhon ish-yjet e Besës në shtab teknik

Ekipi e Ligës së Dytë, Lugu i Baranit ka angazhuar dy ish-yjet e Besës në krye të shtabit teknik.

Fjala është për ish-mesfushorin Fisnik Gashi, i cili është edhe trajner me licencë të UEFA-s dhe ish-portieri legjendar, Ekrem Veseli.

Kjo skuadër ditë më parë arriti marrëveshje edhe më mesfushorin Mensur Duraku.

received_10156370293368641