‘Lufta’ Partizani – Drita, kjo është e ardhmja e Ylber Ramadanit

Ylber Ramadani do të jetë një lojtar i Partizanit.

Klubi tiranas kishte vendosur qe të padis në FIFA klubin gjilanas dhe FFK-në ditë më parë, por kjo gjë tashmë është zgjidhur.

Drita dhe Partizani janë marrësesh vëllazërisht.

“Prej tani Ylber Ramadani është edhe zyrtarisht futbollist i Partizanit. Ne jemi marrë vesh në mënyrë vëllazërore me klubin nga Shqipëria dhe e kemi lëshuar Ramadanin”, ka thënë për Gazetaolle.com drejtori i Dritës, Burhan Rashiti. /Olle/