Luana Vjollca i tha se e pa nudo, ja si i kundërpërgjigjet Lorik Cana

Lorik Cana ka qenë mysafir i emisionit “E Diell” sëbashku me disa lojtarë të kombëtares shqiptare. Kapiteni i Kombëtares, Cana i ka kërkuar drejtueses së emisionit Luana Vjollcës që të ndryshoj ngjyrën e flokëve.

“Ju kërkojmë të gjithë fansave që të targetojnë (hashtag) në Facebook, Twitter dhe Instagarm, ‘Luana Vjollca brune’”, ka thënë Cana në prani të Luanës dhe futbollistëve Etrit Berisha, Sokol Cikalleshi, Bekim Balaj dhe disa të tjerëve.

Kujtojmë se në emision gjatë intervistës futbollisti i kombëtares kishte thënë se ka disa fotografi nudo, ndërsa motra e Marina Vjollcës, Luana pohoi ti ketë parë ato pamje erotike.