Luan Krasniqi dhe Remzi Ejupi vizitojnë klubin kosovar

Ish-boksieri kosovar, Luan Krasniqi, e ka vizituar klubin boksit Gollaku së bashku me kryetarin e Prishtinës, Remzi Ejupi, transmeton GazetaOlle.com.

Trajneri Besim Brahimi e ka konfirmuar lajmin përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

“Një vizit e legjendës së boksit Luan Krasniqi në klubin tonë të boksit së bashku me Remzi Ejupin ku e falenderojm Luan Krasniqin që na vizitoj klubin që me ju jep kurajo djelmoshave të ri se edhe kta një dit do të bëhen Luan Krasniqa që të mburret kombi jonë me ta si me Luanin tonë, po ashtu e falenderojm edhe kryetarin e klubit tonë Bekim Gecin që po bënë qmos që nxënsat e klubit tonë të jenë sa më të motivuar për këtë sport fisnik e falenderojm edhe biznismenin z,Remsi Ejupin për vizitën në klub”, shkruan Besim Brahimi. /Gazeta Olle/

FB_IMG_1518215161299 FB_IMG_1518215163730