Luajnë në borë

Skuadra e Gjilanit dhe Prishtina, janë duke vazhduar me ndeshje miqësore në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror.

GazetaOlle.com, ka siguruar disa foto të ndeshjes miqësore, të cilat i ka dërguar lexuesi ynë Imran Haziri, ku shihet se fusha ku është duke u zhvilluar ndeshja Gjilani – Prishtina, është në një fushë të mbuluar thuajse tërësisht me borë./Olle

 

12606957_1102069583158628_1051728590_n

 

12596474_1102079879824265_170565872_n

 

12606957_1102069583158628_1051728590_n