Lojtari i Besës në prova te Union Berlin

Edmond Kuqi, që është pjesë e Besës në dy vitet e fundit ka vendosur ta provoj vetën jashtë futbollit të Kosovës.

Djaloshi i ri do të jetë në prova disa ditore te skuadra  e njohur gjermane, Union Berlin.

kuqi

Ai në dy vitet e fundit ka luajtur në disa ndeshje për Besën dhe është një lojtar i talentuar.

Kuqi luan si qendërmbrojtës dhe shpreson që do t’i kalojë provat në Gjermani për të qëndruar te ky klub i njohur. /olle/