Llapjanët po e ‘kallin’ dasmën e mbrojtësit të Kombëtares shqiptare

Arlind Ajeti në këto momente është duke shijuar martesën e tij. Ai i ka dhënë fund beqarisë, dhe sonte po e ‘kallin’ atmosferën në njërin nga restaurantet në Podujevë, shkruan GazetaOlle.com.

Janë vëllezërit e tij, Albiani dhe Adonisi që po publikojnë fotot nga dasma.

Arlindi luan me Shqipërinë dhe Baselin. Ai është nga Podujeva. (Gazeta Olle)

adonisi arlind ajetii