Llapi përforcohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (FOTO)

Llapi vazhdon  p[përgatitjet për edicionin e ardhshëm, transmeton Gazetaolle.com.

Së fundmi, ekipit të trajnerit Tahir Batatina i është bashkuar në përgatitje një futbollist shqiptar i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

llapi

 

Talenti llapjan nga Amerika në prova tek Llapi

Talenti llapjan Ilirian Gjata me insistimin e trajnerit Tahir Batatina është rikthyer në Kosovë tek skuadra e Llapit , ai do të jetë ne prova tek skuadra jonë .

Ai është 17 vjeqar dhe luan ne pozitën e mesfushorit”, njofton faqja e Llapit në rrjetin social Facebook. /Gazetaolle.com

Image may contain: 2 people, people standing, shoes, sky, outdoor and nature