Liverpool barazon me skuadrën e Ligës së Katërt

Skuadra e Ligës së Katërt të Anglisë, Exeter, ka barazuar 2:2 me gjigantin Liverpool, në takimin e zhvilluar në kuadër të Kupës FA.

Exeter kaloi dy herë në epërsi, por Liverpool ia doli të barazojë rezultatin.

Sinclair dhe Smith realizuan për ekipin e Jurgen Kloppit. Njërin nga dy golat, vendasit e shënuan nga korneri.

Ndeshja e kthimit që luhet në ‘Anfield Road’ do të vendos fituesin./Olle