Liridon Latifi prezanton të dashurën e tij

Liridon Latifi u transferua në merkaton e verës, nga Skënderbeu te Akademia Pushkash në Hungari. Lojtari i kërkohej edhe nga klube të tjera europiane, por ai zgjodhi Hungarinë.

Së fundmi, Latifi ka bërë publike dhe të dashurën e tij.

Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket bashkë me bukuroshen bjonde.

Të dy duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Mesa duket, përceçëse në fushë, Latifi “shënon” shumë mirë dhe jashtë saj.

cats