Liria shkarkon Shengylin

Kur  gjithçka dukej mirë te Liria, me përforcimet e bëra dhe me entuziazmin në prag të filllimit të edicionit, një lajm bombastik e ka goditur klubin prizrenas.

Sipas burimeve të GazetaOlle.com, Skënder Shengyli është shkarkuar nga posti i trajnerit dhe momentalisht Liria ka mbetur pa shef të shtabit teknik.

Lajmi bashkë me arsyen dhe detajet tjera, pritet të zyrtarizohet nga klubi bardhezi gjatë orëve të ardhshme.